Biz Kimiz
  Şirketimiz; İzmir'de ilk olarak zamak üzerine toplu halde küçük parçaları dolap (tambur) şeklinde kaplama üzerine faaliyet göstermiştir. 1978 yılında 1. Sanayi sitesinde mütavazi küçük bir atölyede fermuar sürgüsü üzerine, sadece nikel ve sarı kaplama çalışmalarıyla başlamıştır. 1984 yılında 4. Sanayi Sitesinde Ümit Kaplama olarak faaliyetini devam ettirmiştir.
  Piyasaların taleplerini göz önünde tutarak çalışmalarını sürdürüp 1996 yılında Nazar Kaplama San. Tic. Ltd. Şti adı altında şirketleşmeyi gerçekleştirip büyümeyi hedefleyerek bugün bünyesinde, tekstil sektöründe aksesuar ve yan ürünlerinde kullanılan metal tüm ürünlerin kaplanmasını ve laboratuar analiz işlemlerini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Ayrıca tanınmış bir firmanın sponsorluğunda çalıştırılıp kontrolü ve analiz işlemleri firmamızca yürütülen miralloy+miralloy antik kaplamalar Dünya ve Avrupa Birliği standartlarında istenilen mikron ve kalitede çalışmalarımızı yürütmekteyiz.
  Çalışmakta olan kaplama banyolarının analiz ve bakımları firmamızca kontrol altında bulunmaktadır. Bu çalışmalarımız sürerken İzmir ve Türkiye'ye örnek olacak olan tüm işyerlerinin atık suyunun arıtıldığı, çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak tasarlanan Ni-ka İş toplu kaplamacılar sitesindeki inşaatları devam eden işyerimiz için ileriye dönük tehçizat ve tasarımlar devam etmektedir. Firma olarak tek amacımız Dünya standartlarında kalite + çevre + iş güvenliği + insan sağlığı parolasıyla devam etmektir.
 biz kimiz projelerimiz kaplama çeşitleri kaplama makine ve ekipmanları referanslarımız  iletişim 
Biz Kimiz Projelerimiz Kaplama Çeşitleri Kaplama Makina ve Ekipmanları Referaslarımız İletişim Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa